Elnummer

Elnummer Artikkelnummer Beskrivelse
    Koblingsskap
6900835 20450 Veggboks 12-fiber 3M
6900848 13431 FTTH termineringsboks IP55
6900872 2056130 Fiberveggboks TD 6xSC duplex
6900887 5480 Veggskap Fiber
6928618 5/NEG203200 FTTH termineringsboks IP54
6928620 NCD5181098 Skjøteskap 24 fiber
6928621 NCD5181200 Koblingskap 48 SC duplex
6932180 NCD5188002 Skjøteskap for 48 mikrorør
6932181 NCD5188003 Skjøteskap for 192 mikrorør
6932182 NCD5188004/2 Skjøteskap for 96 mikrorør
6932183 NCD5188004/3 Skjøtesk.for 96 mikrorør liten
6932184 NCD5188006 Utendørs kabinett 96 koble
6932185 1/NCD507200/1 FAT innendør uten adapters
6932190 1/NCD507200/2 FAT innendør 24SC/APC adapters
6932191 2/NCD507200/1 FAT utendør uten adapter 
6932192 2/NCD507200/2 FAT utendør 24 SC/APC adapter
6932193 NCD507201/1 Skjøteskap INNE 96 FIBER M LÅS
6932194 NCD5072000 Stolpskåp FOS 64ABF-144 fiber
6928596 5311 Veggboks LightMate 4 fiber
6928597 5297 Veggboks LightMate 8 fiber
6928598 5303 Veggboks LightMate 12 fiber
6928610 1/NBD116200/1 Fiber Distribusjonsskap
6928611 1/NBD116200/2 Fiber Distribusjonsskap SC/APC
6928612 2/NBD116200/1 FDH Fiber Distribusjonsskap
6928619 2056110 Veggboks 4 fiber
    Tilbehør Koblingsskap
6928599 5522/30 DIN feste kit for LightMate Veggboks
6928622 NBL504020 Skjøtekassetter 
6928623 NBL504021 Skjøtekassetter
6928624 NBL504041 Skjøtekassetter
6928614 RDJ901200/13 SPLM 1:16, SC/APC, 180/730
6928615 RDJ901200/17 SPLM 1:16, SC/APC, 900/1500
6928616 RDJ901200/85 SPLM 1:2, SC/APC, 900/1500
6928613 NBL9012001/10 Koblingsbrett SC/APC for FDH
    1U ODF
6900808 S07XXX00/M  Patchepanel for 12 duplex SC adapter
6900809 S09XXX00/M      Patchepanel for 24 duplex SC adapter
6900810 S03XXX00/M   Patchepanel for 24 duplex LC adapter   
6900811 S07SCS12/M     Patchepanel m/ 12 duplex SC SM adapter  
6900812 S07SCM12/M   Patchepanel m/ 12 duplex SC MM adapter   
6900813 S03LCS12/M  Patchepanel m/ 12 duplex  LC SM adapter  
6900814 S03LCM12-AQUA /M     Patchepanel m/ 12 duplex  LC OM3 AQUA adapter
6900815 S03LCS24/M       Patchepanel m/ 24 duplex  LC SM adapter   
6900816 S03LCM24-AQUA /M Patchepanel m/ 24 duplex  LC OM3 AQUA adapter  
6900820 S07SCM06-AQUA  Patchepanel m/   6 duplex SC OM3 AQUA adapter     
6900821 S07SCM12-AQUA  Patchepanel m/ 12 duplex SC OM3 AQUA adapter     
6900822 S09SCS24   Patchepanel m/ 24 duplex SC SM adapter  
6928627 NCD5200026/10 Fiberoptisk Splitter Panel
6928628 NCD5205000/3 ODF 1U, 48 SC/APC
    1,5U ODF
6900870 20211 ODF 1,5U  24 SC duplex
6900873 NCD5130303 ODF 1,5U 24 ST/FC simplex
    1,5U ODF med pigtails
6900871 K4000-20211-4-P ODF 1,5U m. 4 pigtails SC/UPC
6900878 K4000-20211-12-P ODF 1,5U m. 12 pigtails SC/UPC
6900879 K4000-20211-24-P ODF 1,5U m. 24 pigtails SC/UPC
6900880 K4000-20211-48-P ODF 1,5U m. 48 pigtails SC/UPC
    1,5U ODF Preterminert
6928591 K4000-20211-48-40H ODF 1,5U 48xSC/UPC SM QXAI 40m
6928646 K4000-20211-48A-40K ODF 1,5U 48xSC/APC SM QXAI 40m
6928645 K4000-20211-96L-40K ODF 1,5U 96xLC/UPC SM QXAI 40m
6928647 K4000-20211-96N-40K ODF 1,5U 96xLC/APC SM QXAI 40m
    2U ODF Preterminert
6928660 K4000-20212-96A-30K ODF 96xSC/APC SM QXAI 30m
6928661 K4000-20212-96A-50K ODF 96xSC/APC SM QXAI 50m
6928662 K4000-20212-192L-30K-2X96  ODF 192xLC/UPC SM QXAI 30m
6928663 K4000-20212-192L-50K-2X96  ODF 192xLC/UPC SM QXAI 50m
6928664 K4000-20212-192N-30K-2X96  ODF 192xLC/APC SM QXAI 30m
6928665 K4000-20212-192N-50K-2X96  ODF 192xLC/APC SM QXAI 50m
    Tilbehør ODF
6900869 02/NCD513 Kabelføringsrenne 19" 0,5U
6928630 NBL32301 Lagringsenhet for ODF, 2U
6928625 NBA30104 Splitter ramme fiber 1U
6928626 NBA30105 Splitter ramme fiber 4U
6928631 NTM50211 Kabelføringsrenne for 2U ODF
6928632 NTM50212 Kabelføringsrenne for 2U ODF
    Gateskap
6928634 HNBD116300 Gateskap Fiber Grå
6928635 HNBD116301 Gateskap Fiber Grønn
6928636 HNBD116300/1 Gateskap komplett Grå
6928637 HNBD116301/1 Gateskap komplett Grønn
6932199 NBD116501 Kompl. midiskap m install.skap
6932200 NBD116500 Midiskap u installasjonsskap